Kthehu lart

'E tradhëton' Besin për një parti tjetër, aktori prezanton festën e rivalëve

'E tradhëton' Besin për një parti tjetër, aktori prezanton festën e rivalëve GazetaExpress

Festa e 26 vjetorit të një prej forumeve më të mëdha të PS-së ka nisur këtë vit ndryshe.

Teksa prisnit që në podiumin e Pallatit të Sportit “Asllan Rusi”, aty ku po zhvillohet edhe aktiviteti, të ishte kryeministri Edi Rama apo kreu i FRESSH, Eljo Hyska, në skenë ka dalë një nga aktorët e njohur të humorit.

Bëhet fjalë për Erjon Isajn, i cili mesa duket në këtë dalje publike ka konfirmuar se i është bashkuar partisë në pushtet. 

Ndonëse Erjonin edhe në fushatë zgjedhore e kamë parë të angazhuar në fushatën zgjedhore, kjo vulos kështu faktin që aktorin mund ta shikojmë shumë shpejt...pse jo edhe kandidat për deputet. Ndërkohë që miku i tij i ngushtë, partneri në skenë, Bes Kallaku nga ana tjetër është një mbështetës i LSI-së. Kjo nuk i pengon aspak aktorët që të ketë marrëdhënie të shkëlqyer mes tyre. Gazeta Express/

                                                            

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Janar 2018 12:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera