Kthehu lart

E patë të fundit nga Kejvina Kthella, rrallë herë ndodh të pozojë kështu

E patë të fundit nga Kejvina Kthella, rrallë herë ndodh të pozojë kështu GazetaExpress

Velina Kejvina Kthella kthehet mjaft e nxehtë.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto provokuese nga një realizim i ri fotografik.

Zakonisht biondia e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin preferon të mos bëjë komente për publikimet e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah gjoksin e saj. 

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 11:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera