Kthehu lart

E nxehta Jorgie, sa seksi në bikine

E nxehta Jorgie, sa seksi në bikine GazetaExpress

Pa dyshim ajo është pjeshka më seksi që ka dalë kohëve të fundit në Los Angeles

E engjëlli i radhës Jorgie Porter ka zënë vëmendjen e mediave pasi që ka bërë disa foto të nxehta për një kalendar të vitit 2018.

Ajo është thënë se është në lidhje me bukuroshin Philip Parker.

Jorgie Porter (29) në këto foto paraqitet me bikine e ku padyshim është shumë seksi.

Ajo tregon asetet e saj trupore, sidomos të pasmet derisa është e veshur me bikine ngjyrë të zezë metalike. 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 21:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera