Kthehu lart

E legjitimuar Enca tashmë mund të konsumojë hashash!

E legjitimuar Enca tashmë mund të konsumojë hashash! GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia aktualisht ndodhet në Amsterdamit, qytetin ku konsumimi i hashashit është i lejuar

Sigurisht që ajo nuk ka humbur kohë, ndërkohë që në rrjete sociale ka publikuar një llullë e cila përdoret për të pirë hashash. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Me shokun tim të ri.”/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 19:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera