Kthehu lart

E keni harruar Bleronën? Ja si duket ajo me fustan të bardhë (Foto)

E keni harruar Bleronën? Ja si duket ajo me fustan të bardhë (Foto) GazetaExpress

Prezantuesja e njohur, Blerona Zeqiri jo rrallë herë po provokon me paraqitjet e saj. Ndonëse ka shtuar shumë në peshë, ajo nuk e ka problem t’i shfaqë linjat e saj.

Së fundmi, ajo ka pozuar duke veshur një fustan të bardhë, në të cilin duket mjaftë bukur.

Se sa është ajo në formë … vlerësojenible

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 17:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera