Kthehu lart

E ka falur zoti veç gjoks e vithe, e ju kujdes zemrën kur t'ia shihni fotot

E ka falur zoti veç gjoks e vithe, e ju kujdes zemrën kur t'ia shihni fotot GazetaExpress E mërkurë, 15 Nentor 2017 08:14

Anastasia Kvitko është thjesht një ‘bombë’.

Bukuroshja ruse në të shumtën e rasteve shfaqet provokative, dhe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Janë linjat trupore të saj që gjithmonë e bëjnë të duket ‘in’.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 08:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera