Kthehu lart

Dua mahnitëse në këngën e re “IDGAF”

Dua mahnitëse në këngën e re “IDGAF” GazetaExpress

Sukseset e këngëtares Dua Lipa nuk kanë të ndalur.

Dua për të gjithë fansat e saj sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, transmeton Gazeta Express.

“IDGAF”, titullohet projekti më i ri nga Dua, këngë kjo e cila pritet të pëlqehet shumë nga fansat s aj.

E natyrisht, Dua edhe kësaj radhe në klip shfaqet me shumë stil.


Kujtojmë se “New Rules”, ishte proejkti i fundit nga Dua i cili mori klikime të shumta në kanalin zyrtar në Youtube./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 13:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera