Kthehu lart

Dobësohet Blerona, bëhet çikë superseksi

Dobësohet Blerona, bëhet çikë superseksi GazetaExpress

U përfol shumë për mbipeshën, ku më pas filloi të marrë masa për linjat e saj

Është Blerona Zeqiri, njëra nga moderatoret më të përfolura në vendin tonë.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale, duke marrë shumë komente pozitive por edhe kritika njëkohësisht, shkruan Kosovarja.

Ndërkaq sot, ajo ka befasuar ndjekësit me një fotografi të hedhur në llogarinë e saj, ku shihet shumë elegante dhe që ka humbur në pesha.

Vërtetë një arritje për të cilën moderatorja ka pasur nevojë. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Tetor 2017 22:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera