Kthehu lart

Do të habiteni se për kë e ka kënduar këngën e parë Edona Llalloshi (VIDEO)

Do të habiteni se për kë e ka kënduar këngën e parë Edona Llalloshi (VIDEO) GazetaExpress

E pranishme në skenën tonë që nga mosha 5 vjeçare, Edona Llalloshi vazhdon prej dekadash të mbajë primatin si një nga artistet më të respektuara nga publiku shqiptar.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka shpalosur shumë detaje nga jeta e saj.

Ndër të tjera, bukuroshja e ka kënduar edhe këngën e saj të parë.

Se kujt i ka kënduar në atë kohë, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme të Express Rozë. ExpressRozë: Jeta dhe karriera e suksesshme e Edona Llalloshit

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 11:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera