Kthehu lart

Do më çmendësh??? Shkëlzen Berisha nervozon publikisht Armina Mevlanin

Do më çmendësh??? Shkëlzen Berisha nervozon publikisht Armina Mevlanin GazetaExpress

Ata janë një nga çiftet shqiptare më të përfolur në vënd. 

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie. Tashmë të gjithë e dinë fiksimin e Arminës për të dalë sa më mirë në foto por dhe të jetë gjithmonë e kuruar në detaje kur publikon diçka në rrjetet sociale. 

Të njëjtën gjë kërkon dhe nga partneri i saj. Madje ajo kujdeset në detaje dhe për pamjen e Shkëlzenit.

Ndryshe nga partnerja e tij që është mjaft aktive në postimet e saj, Shkëlzeni është më i kufizuar. Ai ka ndryshuar foton e profilit në Facebook, por ajo që nuk pritej ishte reagimi i Arminës, që mesa duket i ka dalë situata nga kontrolli në fushën e saj.

‘Do më çmendësh?’ ka shkruar ajo në koment krah fotos të shoqëruar me fytyra të shokuara.

‘Vete ma ke bere’- ja ka kthyer shkurt Shkëlzeni.

Kjo nuk është hera e parë që Shkëlzeni dhe Armina bëjnë mini diskutime në rrjetet sociale. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 22:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera