Kthehu lart

Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha zbulon dashurinë e parë!

Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha zbulon dashurinë e parë! GazetaExpress

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto kur ishte e vogël dhe ndodhej në ambientet e Top Albania Radio.

Këtë foto Lori e ka publikuar me rastin e 20-vjetorit të TAR, të cilën ajo e ka quajtur dashurinë e saj të parë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 12:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera