Kthehu lart

Ditë e veçantë për Kledi Kadiun, e vogla e tij mbush 2-vjeçe!

Ditë e veçantë për Kledi Kadiun, e vogla e tij mbush 2-vjeçe! GazetaExpress

Për balerinin e njohur shqiptar Kledi Kadiu ka qenë një ditë mjaft e veçantë.

Vogëlushja e tij ka festuar 2-vjetorin e lindjes dhe ai nuk ka mundur të qëndrojë pa publikuar disa foto në rrjete sociale. 

Në këto foto shohim sa është rritur vajza e tij dhe sesa baba i përkushtuar është Kledi. Aktualisht ai e vijon karrierën e tij në Itali./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 19:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera