Kthehu lart

Dikur femra më seksi, sot duket si “balenë” (Foto)

Dikur femra më seksi, sot duket si “balenë” (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Mariah Carey, dukur është cilësuar si femra më seksi në botën muzikore, por një epitet i tillë më nuk i takon asaj. Carey ka pësuar një ndryshim drastik, duke shtuar shumë peshë.

Këngëtarja 47-vjeçare ishte e ftuarën një event  të enjten mbrëma, e veshur më një fustan të shkurtër të gjelbër, ai dukej tmerrësisht keq, pasi që format e saj trupore kishin marrë formë tjetër.

Ajo dëshpëroi fansat e saj pasi dukej si një “balenë”, në fustanin e saj elegant./ORAinfo.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 11:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera