Kthehu lart

Dikur femra më seksi, sot duket si “balenë” (Foto)

Dikur femra më seksi, sot duket si “balenë” (Foto) GazetaExpress E diel, 13 Gusht 2017 11:42

Këngëtarja Mariah Carey, dukur është cilësuar si femra më seksi në botën muzikore, por një epitet i tillë më nuk i takon asaj. Carey ka pësuar një ndryshim drastik, duke shtuar shumë peshë.

Këngëtarja 47-vjeçare ishte e ftuarën një event  të enjten mbrëma, e veshur më një fustan të shkurtër të gjelbër, ai dukej tmerrësisht keq, pasi që format e saj trupore kishin marrë formë tjetër.

Ajo dëshpëroi fansat e saj pasi dukej si një “balenë”, në fustanin e saj elegant./ORAinfo.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 11:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera