Kthehu lart

Dhe super bosja largohet nga Shqipëria, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Dhe super bosja largohet nga Shqipëria, ja për kë bëhet fjalë (Foto) GazetaExpress E enjte, 10 Gusht 2017 09:41

Një nga femrat më të lakuara në media numëron orët e fundit në Shqipëri. 

Modelja dhe filantropistja Emina Cunmulaj po largohet pasi ka kaluar disa ditë në vendin e saj. 

Mes pushimeve luksoze dhe ardhjes në ndihmë personave në nevojë Emina tregoi se është nëj vajksë e kudo-gjendur.

Në nëj foto të fundit të postuar në instagramin e saj ajo së bashku me vajzën kanë marrë avionin për tu kthyer sërisht në Amerikë.

/ Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Gusht 2017 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera