Kthehu lart

Cili është personi që Luana nuk i reziston dot? (Foto)

Cili është personi që Luana nuk i reziston dot? (Foto) GazetaExpress

Moderatorja Luana Vjollca k atreguar se është mjaft e afërt me familjen e saj dhe sidomos me të motrat.

Por këtë herë në rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinë e pafundme që ka për nënën e saj. Në fotot e publikuar bukuroshja e ekranit shfaqet duke e përqafuar mamanë e saj në dasmën e e të motrës Marinës duke u dukur më të afërta e të dashura se kurrë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 18:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera