Kthehu lart

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”? (Foto)

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”? (Foto) GazetaExpress

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”.

E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express.

Përvec kësaj Arta është përfolur shumë për bukurinë dhe linjat seksi.

Në sezonin e verës Arta ka publikuar imazhe tejet seksi. E një imazh të tillë ajo ka postuar edhe pak më parë në profilin e saj në Instastory ku ajo që bie në sy është gjoksi i saj i cili duket tejet bombastik. 


Por ja si duket në disa fotografi të mëparshme gjoksi i saj.


Ndryshe Arta më nuk do të jetë pjesë e seriali “O sa mirë”./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 16:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera