Kthehu lart

Çfarë po i ndodhë Big Mamës, ky rezultat nuk pritej...

Çfarë po i ndodhë Big Mamës, ky rezultat nuk pritej... GazetaExpress

Dita ditës po komentohet për linjat dhe humbjen drastike në peshë

Por gjithsesi, rezultatet janë vërtetë befasuese se si çdo ditë ajo po tregohet më e dobët.

Madje, në fotografinë e fundit që ka shpërndarë sot, tregon se ndodhet në Tiranë, ndërkaq është habitëse se si ajo ka veshur një pellush të trashë dhe duket në të më e dobët se asnjëherë, shkruan Kosovarja.   .

Vërtetë se përveç humbjes së peshës, ajo ka ndryshuar edhe stilin, ku po duket çdo ditë e më e bukur.

Shikoni si mahniti sot... 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Tetor 2017 03:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera