Kthehu lart

Çfarë po i ndodh moderatorit, kështu nuk e kemi parë asnjëherë Arditin

Çfarë po i ndodh moderatorit, kështu nuk e kemi parë asnjëherë Arditin GazetaExpress

Moderotori Ardit Gjebrea na ka surprizuar me postimin e tij më të fundit.

 Ai ka zbuluar disa momente para misjes së emisionit të preferuar të shqiptare. Pas pak fillon ‘E diela shqiptar’ dhe Arditi ka një propozim për fansat.

‘Ndërkohë që po bëhem gati, kam një pyetje: Tek #kanjemesazhperty pas pak do kem 2 goca, ja u kemi heq telefonat  sepse do ju bëj një surprizë.

A doni t'ja u them juve që në fillim se për çfarë i kemi në studio? Apo t'ja u lë edhe juve ta zbuloni bashkë me to?

Vendosni, shumica fiton!  Madje të parët e shumicës do ju përshëndes në ekran

Shihemi për 45 min!’-shkruan Ardit Gjebrea në postimin e tij. Moderatori është nëj person mjaft aktiv në rrjetet socilae dhe mban komunikim të vazhdueshëm me fansat e ti. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Tetor 2017 12:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera