Kthehu lart

Çfarë po bëjnë së bashku Morena dhe Noizy?

Çfarë po bëjnë së bashku Morena dhe Noizy? GazetaExpress

Të dy janë shumë të njohur për publikun.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Noizy dhe bukuroshen shqiptare Morena Taraku, transmeton Gazeta Express.

Si duket këto ditë ata do të përformojnë së bashku në ndonjë mbrëmje muzikore.

Këtë e ka bërë të ditur Morena.

Ajo kishte postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory ku tregon se do të jenë në një vend së bashku me Noizyn./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera