Kthehu lart

Çartet Kallashi, ja çfarë i bënë në spital

Çartet Kallashi, ja çfarë i bënë në spital GazetaExpress

Është valltarja e cila pavarësisht se u largua nga skena, pasioni i saj për vallëzim mbetet i njëjtë

E kemi parë të butë, të egër, të mërzitur e të buzëqeshur, por edhe të acaruar, gjë që ndodhi edhe sot, por vetëm përmes rrjeteve sociale, shkruan Kosovarja.

Gjatë kohës sa ishte në spital, atë e kishin incizuar kamerat e sigurimit, një gjë kjo e cila kishte acaruar shumë Kallashin. Këtë moment ajo e ka shpërndarë në snapchat, duke i bashkangjitur figurat që tregojnë nervozizmin e saj.

E që vërtetë një gjë të tillë nuk e kishte menduar askush.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 23:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera