Kthehu lart

Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi

Blerona kaplohet nga kilogramët dhe nga leshi GazetaExpress

Moderatorja Blerona Zeqiri është ndër emrat më të lakuar të shoubizit dhe jo për ndonjë gjë të madhe, thjeshtë për ca kilogramë më shumë

Publiku e komentuesit janë bërë si peshore për Bleronen, pasi ja numërojnë gramët e kilogramët. Vetë moderatores nuk është se po ja ndjen shumë.

 Ajo po shkon në palestër, po bënë jetë aktive dhe sigurisht që nuk mund të dalë jashtë lëkurës vetëm e vetëm për qejfin e disave që i pëlqejnë thataniket, shkruan "Kosovarja".

Sot, Blerona është kapluar edhe nga leshi, më saktë një pallto leshi, që megjithatë po i rri bukur.

Kështu po duket Blerona..

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 05:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera