Kthehu lart

Bleona lë me gojë hapur në "Xing me Ermalin", por këtë veshje e kemi parë diku tjetër!

Bleona lë me gojë hapur në "Xing me Ermalin", por këtë veshje e kemi parë diku tjetër! GazetaExpress

Këngëtaren e njohur Bleona Qereti do e shohim këtë të shtunë në studion e komedianit Ermal Mamaqi në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo do të shfaqet më provokuese se kurrë në këtë emision e veshur me një fustan të shkurtër, i cili të jep përshtypjen e një veshje për gjumë, por shumë seksi.

Të njëjtën veshje ajo e ka patur edhe në videon e publikuar në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke ngrirë vezoret e saj, video e cila u komentua gjatë dhe shkaktoi mjaft reagim./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 21:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera