Kthehu lart

Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)

Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 22:19

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes.

Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete. Kështu që kujdes kur të acaroni Encën!/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 22:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera