Kthehu lart

Bashkohet fisi Vjollca...ja çfarë kanë bërë! (Foto)

Bashkohet fisi Vjollca...ja çfarë kanë bërë! (Foto) GazetaExpress

Motrat Vjollca kanë treguar gjithnjë që janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën.

Këtë herë pas një kohe të gjatë ato janë mbledhur se bashku dhe gjithashtu në shoqërinë e mbesave të tyre. E veçanta është se janë të gjitha vajza në familjen e tyre dhe të gjitha ngjajnë më njëra-tjetrën./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 15:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera