Kthehu lart

Bashkohen Kenan dhe Cansu, kanë një befasi të madhe për fansat

Bashkohen Kenan dhe Cansu, kanë një befasi të madhe për fansat GazetaExpress

Bëhen bashkë Kenan Imrizalogliu dhe Cansu Dere.

Një histori e Perandorisë Osmane do t’i ribashkojë prapë në ekranin televiziv aktorët e njohur të kinematografisë turke, Kenan Imrizalogliu dhe Cansu Dere.

Është fjala për serialin “Fatih” i cili do të shfaqet në Kanal D në Turqi në dhjetor të këtij viti.

“Fatih” ishte njëri prej sulltanëve më të rëndësishëm të Perandorisë Osmane i cili do të vije në interpretimin e Kenanit.

Kujtojmë se Imrizalogliu dhe Dere i kemi parë bashkë edhe në serialin e famshëm “Ezel”, në rolin e Ezelit dhe Ejshanit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 19:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera