Kthehu lart

Baby G “thyhet” për t’i dal të pasmet bombastike

Baby G “thyhet” për t’i dal të pasmet bombastike GazetaExpress

Është në Prishtinë.

E siç duket ardhja e saj në kryeqytet është për të punuar në projektet e reja, tash kur Baby G ka bërë menaxhment të ri, shkruan lajmi.net.

 Mirëpo, në një fotografi që ka hedhur në rrjetet sociale, këngëtarja ka habitur me formën si ka pozuar.

E “thyer” në mes, Baby G është munduar të tregojë se sa bombastike i ka të pasmet.

Po ashtu, kësaj fotoje ajo ia ka lënë një shkrim, ku thotë se është një ‘gangstere’ e bukur! 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 04:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera