Kthehu lart

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias GazetaExpress

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës

E për këta ndjekës, bukuroshja kujdeset që vazhdimisht që publikojë imazhe të reja, në të cilat shumë shpesh vjen provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat vjen e veshur me një fustan të shkurtër, të ngushtë, i cili i theksonte vijat trupore.

Edhe kësaj radhe nuk munguan pëlqimet dhe komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për format.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Janar 2018 09:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera