Kthehu lart

Arta publikon foton e parë të vajzës Electra

Arta publikon foton e parë të vajzës Electra GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami para disa jave është bërë nënë për herë të tretë.

Ajo ishte bërë nënë e një vajze të ëmbël të cilën e pagëzoi me emrin Eletrca, transmeton Gazeta Express.

E vetëm disa javë pas lindjes, Arta ka vendosur që së bashku me fansat e saj të ndajë një imazh të Electrës së saj e cila duket shumë e ëmbël.


Arta ka edhe dy fëmijë të tjerë Victorian dhe Idealin.


Ndryshe, sa i përket aspektit profesional, Arta para disa muajve ka publikuar projektin e saj të fundit, “A dalim”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 13:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera