Kthehu lart

Arbana më e lumtur se kurrë, por Ermali i prish “festën”

Arbana më e lumtur se kurrë, por Ermali i prish “festën” GazetaExpress

Moderatorja Arbana Osmani pritet të nisë gjatë muajit shkurt emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Por nga foto e publikuar gjatë ditës së sotme në rrjete sociale, Arbanën e shohim më të lumtur se asnjëherë më parë. ‘Gjëra e mira janë rrugës,”-ka shkruar Osmani krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Në këtë foto nuk ka qëndruar dot pa komentuar edhe komendiani Ermal Mamaqi, i cili ka shkuar në foton e Osmanit: “Hajt për hajër mi goc... prapë e ?,”-përfundon Mamaqi në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 20:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera