Kthehu lart

Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’

Anastasia Kvitko në çdo pozë duket ‘bombastike’ GazetaExpress E mërkurë, 15 Nentor 2017 02:29

Anastasia Kvitko është thjeshtë një ‘bombë’.

Bukuroshja ruse në të shumtën e rasteve shfaqet provokative, dhe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Janë linjat trupore të saj që gjithmonë e bëjnë të duket ‘in’. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Nentor 2017 02:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera