Kthehu lart

Ami gjen mënyrën e veçantë për të uruar Shën Valentinin!

Ami gjen mënyrën e veçantë për të uruar Shën Valentinin! GazetaExpress

Prezantuesja Amarda Toska ka zgjedhur të urojë ditën e Shën Valentinit përmes një kënge.

Ajo ka përzgjedhur këngën “Më  fal” , të publikuar vetëm pak ditë më parë nga këngëtarja Elvana Gjata. Aktualisht ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e cila do të jetë vajzë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 10:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera