Kthehu lart

Aktorja e famshme zhvishet për “Vogue” (Foto)

Aktorja e famshme zhvishet për “Vogue” (Foto) GazetaExpress

Aktorja e famshme Jennifer Lawrence ka pozuar nudo për numrin e shtatorit të revistës “Vogue”.

Ajo duket krejtësisht pa “makeup” dhe me flokë të shkatërruara në foton e mrekullueshme që u postua në faqen e Instagramit të revistës.

26-vjeçarja fituese e çmimit Oscar ka pozuar e ulur në tokë, me gjurin e ngritur që i mbulon pjesët intime.
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 16:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera