Kthehu lart

Aktorit të "Portokalli" i ndërron jetë personi i shtrenjtë!

Aktorit të "Portokalli" i ndërron jetë personi i shtrenjtë! GazetaExpress

Për aktorin e njohur të “Portokalli” dita e sotme ka qenë mjaft e trishtë, pasi një nga personat e shtrenjtë për të ka humbur jetën.

Bëhet fjalë për gjyshen e aktorin Olsi Bylyky,i cili është i njohur për rolin e “Kimikatit”. Përmes një postimi në Instagram ai ka njoftuar se gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

“Shpirti tu prehtë në paqe gjyshja ime. Do më mungosh shumë, pusho e qetë sepse ke lënë fëmijë të mbarë me nipër dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh!”,-përfundon aktori i njohur në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 19:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera