Kthehu lart

Uragani "Irma" nxjerr në breg një krijesë të tmerrshme, shokohen banorët (Foto)

Uragani "Irma" nxjerr në breg një krijesë të tmerrshme, shokohen banorët (Foto) GazetaExpress

Uragani ‘Irma’ ka nxjerrë në breg një krijesë gjigante që akoma nuk dihet se çfarë është.

Për më shumë shikojeni vetë.

  Data: 14 Shtator 2017 07:49
  Autori: GazetaExpress
  • Takimi mes Melanias dhe Princit britanik, Harri bën simbolin e djallit

   Takimi mes Melanias dhe Princit britanik, Harri bën simbolin e djallit 0

  Të tjera