Kthehu lart

Vehbi Kajtazi largohet nga vendi i ngjarjes me autoambulancë

Vehbi Kajtazi largohet nga vendi i ngjarjes me autoambulancë GazetaExpress

Pasi u intervistua nga Policia, në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe autoambulanca me të cilën edhe është larguar nga vendi i ngjarjes gazetari Vehbi Kajtazi.

Rruga dhe lokalet në lagjen "Pejton" ku edhe u sulmua Kajtazi gjatë kohës së intervistimit janë mbyllur për qarkullim.

Policia po merret me rastin.

Kajtazi u sulmua me grusht në ballë rreth orës 14:30 në qendër të Prishtinës. /Express


    Data: 13 Tetor 2017 15:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera