Kthehu lart

Uragani në Teksas nxjerr në sipërfaqe krijesën e tmerrshme pa sy (Foto)

Uragani në Teksas nxjerr në sipërfaqe krijesën e tmerrshme pa sy (Foto) GazetaExpress

Një përbindësh i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori gjithë Teksasin

Krijesa kolosale u gjet e kalbur në një plazh në qytetin e Teksasit, pas uraganit që shkatërroi SHBA’në Jugore.

Bisha e mistershme u zbulua nga grupi i konservimit të Shoqërisë Kombëtare të Audubonëve, i cili postoi postoi foto befasuese të përbindëshit në rrjetet sociale.

Lloji i krijesës, akoma nuk është konfirmuar edhe pse shumë ekspertë besojnë se është një lloj i gjarpërinjëve. Preeti Desai, drejtuesi i medias sociale i Shoqatës Kombëtare Audubon, foli për gjetjen e bishës së vdekur.

Ajo tha: “Ne ishim në një plazh në qytetin e Teksasit dhe e pamë këtë gjë nga larg, kështu që unë u afrova për të kuptuar se çfarë ishte./gazetametro/.


    Data: 13 Shtator 2017 18:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera