Kthehu lart

Sulm në një bankë në Gjermani

Sulm në një bankë në Gjermani GazetaExpress

​Në një bankë në qytetin Waldshut, mediat raportojnë se ka pasur të shtëna dhe se gjendet ende një person i armatosur brenda ndërtesës së bankës

Policia thuhet se e kanë rrethuar zonën, transmeton Express.

GazetaExpress në vazhdim sjell detaje të tjera...

  Data: 21 Prill 2017 14:36
  Autori: GazetaExpress
  • Merkel IV: Kancelarja e përjetshme

   Merkel IV: Kancelarja e përjetshme 0

  Të tjera