Kthehu lart

Samiti i Sofjes, pas takimeve një foto e përbashkët

Samiti i Sofjes, pas takimeve një foto e përbashkët GazetaExpress

Samiti i Bashkimit Europian në Bullgari ka bërë bashkë sot liderë – përfaqësues të shteteve të Ballkanit Perëndimor dhe nga ata të shumë vendeve të Bashkimit Europian.


Pas takimeve dhe diskutimeve në panel, liderët kanë realizuar edhe fotografinë e përbashkët të tyre si pjesëmarrës në Samitin e BE-së të vendeve të Ballkanit Perëndimor për 2018.


    Data: 17 Maj 2018 16:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera