Kthehu lart

Rrokulliset vetura në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Video)

Rrokulliset vetura në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Video) GazetaExpress

Sot rreth orës 17:10 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, njoftojnë lexuesit e Gazetës Express.

Përderisa shihet se një veturë është rrokullisur dhe ka dalur nga rruga kryesore nuk është raportuar për të lënduar. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Sipas statistikave të Policisë së Kosovës numri i aksidenteve është shtuar dukshëm kohëve të fundit ndërkohë që vetëm për një ditë policia e trafikut po shqipton mbi 2 mijë gjoba për kundërvajtësit e trafikut/Express.


Aksidenti by GazetaExpresscom


    Data: 13 Gusht 2017 17:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera