Kthehu lart

Prishtinasi i dehur e sulmon fizikisht gruan, arrestohet nga policia

Prishtinasi i dehur e sulmon fizikisht gruan, arrestohet nga policia GazetaExpress

Policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi në gjendje të dehur e ka sulmuar bashkëshorten e tij.

I dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njoftimi i policisë:

Prishtinë, më 11.11.2017-00:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndim trupore dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

    Data: 12 Nentor 2017 12:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera