Kthehu lart

Prishtinë: Arrestohet një person, policia i gjen një qese marihuanë

Prishtinë: Arrestohet një person, policia i gjen një qese marihuanë GazetaExpress

Të enjten në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë, policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike, lloji marihuanë.

“Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt"- thuhet në raportin ditor të policisë. /Gazeta Express

    Data: 21 Prill 2017 14:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera