Kthehu lart

Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit

Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit Vehbi Kajtazi pasi u sulmua GazetaExpress

Gazetari dhe kryeredaktori i "Insajderit", Vehbi Kajtazi, është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në një nga lokalet në kryeqytet.

Kajtazi nga sulmi fizik ka marrë lëndime në fytyrë, dhe është parë i përgjakur, raporton Gazeta Express. 

Megjithatë, në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express pak minuta pas sulmit, gazetari Kajtazi duket të jetë në gjendje të mirë, pas sulmit. /GazetaExpress/. 

    Data: 13 Tetor 2017 14:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera