Kthehu lart

Pamje rrëqethëse, avioni me pasagjerë goditet nga rrufeja

Pamje rrëqethëse, avioni me pasagjerë goditet nga rrufeja GazetaExpress

Avioni i kompanisë holandeze KLM, është goditur nga rrufeja ndërsa po ngjitej në ajër. Ky moment nuk i ka shpëtuar kamerës e cila filmoi momentin rrëqethës, ndërsa ngjarja raportohet të ketë ndodhur në aeroportin Schiphol të Amsterdamit.

Për fat të mirë, asnjëri nga pasagjerët apo pjesëtarët e ekuipazhit të Boeing 777 nuk është lënduar.

Videoja e këtij momenti ka përfunduar shumë shpejt në rrjetet sociale dhe brenda një kohe të shkurt është bërë virale. 

    Data: 15 Nentor 2017 07:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera