Kthehu lart

Pajaziti kundër ndarjes në “krah të luftës e të paqes”

GazetaExpress

Në Interaktiv të KTV - së shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së Zenun Pajaziti ka kundërshtuar ndarjen që sipas tij po bëhet në opinion rreth koalicionit të PDK-së me AAK –në dhe Nismën në njërën anë dhe LDK – së, AKR-së e Alternativës në anën tjetër si krah lufte dhe krah paqeje.

Të gjitha periudhat e rezistencës kanë qenë dhe janë në shërbim të shtetit të Kosovës, ka thënë ai.

    Data: 20 Maj 2017 01:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera