Kthehu lart

Motra e Elvis Pistës, kandidate për deputete nga PDK-ja

GazetaExpress

Beatrisa Pista, motra e Elvis Pistës është nominuar si kandidatë për deputete nga PDK-ja.

Nga emrat e siguruar nga lajmi.net, figuron edhe emri i Beatrisa Pistës.

Elvis Pista gjithashtu ishte anëtar i PDK-së dhe kandidat për deputet, i cili u vra para tri vitesh.

    Data: 20 Maj 2017 02:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera