Kthehu lart

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video) GazetaExpress

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë.

Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit. 

Lidhur me rastin janë arrestuar disa persona.

Tutje Policia e Kosovës ka publikuar në faqen zyrtare të saj dhe pamjet e momentit kur droga është gjetur në brendësi të disa dyerve, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:


    Data: 13 Shtator 2017 19:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera