Kthehu lart

Ky është udhëtimi i parë zyrtar i Pacollit si ministër

Ky është udhëtimi i parë zyrtar i Pacollit si ministër GazetaExpress

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Shqipërisë.

Në kuadër të vizitës së tij të parë jashtë vendit, Pacolli do të takohet në takime të ndara me presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati. 

    Data: 14 Shtator 2017 07:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera