Kthehu lart

Ky është mesazhi i Veselit e Totajt për qytetarët e Prizrenit (Video)

Ky është mesazhi i Veselit e Totajt për qytetarët e Prizrenit (Video) GazetaExpress

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli dhe kandidati për kryetar të Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, janë shfaqur së bashku me një video-mesazh për qytetarët e Prizrenit.

Veseli e Totaj me anë të kësaj vedio tregojnë se Prizreni meriton të qeverisët mirë. Të dy tregojnë edhe planet që kanë për këtë qytet me rëndesi. 

“Në jetë, ne të gjithë duam më të mirën për ne. As Prizreni nuk bën përjashtim – ne meritojmë njeriun më të mirë dhe më të duhur për kryetar. SHIKOJENI dhe SHPËRNDAJENI këtë video sot”, thuhet në një pjesë të kësaj video.

Për më shumë mund ta shikoni videon e plotë: 


    Data: 14 Nentor 2017 19:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera