Kthehu lart

Ky është fituesi në sondazhin për Podujevën nga Express në Facebook

Ky është fituesi në sondazhin për Podujevën nga Express në Facebook GazetaExpress

Në sondazhin e realizuar nga Gazeta Express në Facebook, gara për Podujevën ka qenë interesante.

Në fund, këtë garë e ka fituar Agim Veliu nga LDK-ja. 

Veliu ka fituar 450 vota, Hajredin Hyseni i PDK-së 231 vota, Ajet Potera i Vetëvendosjes 191 vota, Fatmir Humolli i AAK-së 37 vota dhe Xhemajl Hasani i Nismës 6 vota.

    Data: 09 Tetor 2017 10:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera